yat kiralama for Dummies

SAILING YACHTS Take your chance to just sail away, blown through the Mild meltemi and warmed because of the superb Mediterranean sunshine. We provide a very careful variety of sailing yachts available for constitution that you should appreciate a sailing paradise with unspoilt and sheltered bays. Bareboat sailing yachts are predominantly in 32 ft to 50 ft (nine to 16 m) selection. We have a number of sailing yachts from builders like Jeanneau, Beneteau, Bavaria, Hanse, Dufour and many others available for bareboat constitution from unique bases in Turkey, Greece & Croatia.

Analytic : Google, along with staying the worlds premier internet search engine also offers a number of other fantastic companies. Just one of these furnished companies is Analytic. With a very small code additional to your website, Analytic permits you to track all user facts on your internet site. Several of its cost-free products and services are: Genuine time consumer details User information on the whole

Bu guletlerimiz standart guletlere göre daha büyük olup kabinleri duş tuvaletleri daha geniştir ve donanımlarında klima ve jeneratör mevcut olup bir takım lüksleri de misafirlerine sunarlar sitemizden Lüks gulet kiralama için bir çAlright alternatif bulabilirsiniz. Tekne ve kabin Kiralamalarda kullanılırlar.

mansions and picturesque villages involving The 2 continents of Europe and Asia. yacht constitution istanbul

Get pleasure from distinctive sights in a stress-free setting with this particular Sightseeing Cruise gliding by some of the famed and historic sights in the Bosphorus Strait.

1995 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren yat bakım, yat servis, yat charter, seyahat acentası, gemi acentalığı faaliyetlerini başarı ile sürdüren şirketimiz , üstün Alman  teknolojisi Bavaria Yelkenli Yatlarının satış sonrası garanti, servis ve bakım hizmetlerini de yerine getirmektedir.

Avrupa Yatçılık 2006 yılında kurulmuş olup kurucu kadrosu ve ekibi 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık yapan tecrübeli bir ekiptir.

An correct illustration on the asked for kaynak resource could not be found on this server. This mistake was created by Mod_Security.

Mavi Yolculuk teknelerde yiyecek ve içecekler. Malesü programları, tam pansiyon mavi yolculuk yemek ve içecek detayları.

.. Satılık Lüks Guletler Mesleğimizin bize tanıdığı şans olsa gerek yıllarca çeşitli yatlarda link kaptanlık yaptık ve gittiğimiz yerlerde çOkay farklı... SATILIK tıkla FİBER YELKENLİ Satılık yelkenli yatların büyük bölümü bakımlarındaki kolaylık uzun zaman boya istememeleri, hafif ve kıvrak olmaları nedeni...

You'll find in our Website our choice of yachts available for charter. We provide comprehensive overall flexibility with your decision of itinerary, day of journey and length of remain, combined with the best in top quality and price for funds.

İstanbul yapımı klasik gulet anlayışında dizayn edilmiş teknemiz oldukça şık üç kabini ile mavi tur sevenlerin hizmetindedir.

Ekonomik kategoride yer alan teknemiz, mavi yolculuk tatil planlarınız için six kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayabilmektedir. Sezerler Yatı

Her iki şirketimiz de üst düzey hizmet kalitesinden ödün vermeden, kadrosunu daha da güçlendirerek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *